Opublikowano: 04 czerwca 2019
Szlak architektury drewnianej

Muzealny autobus znów rusza!

Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie” oraz Muzeum Miejskie w Bieruniu zapraszają na wycieczkę Szlakiem architektury drewnianej. Wyjazd odbędzie się w sobotę 29 czerwca 2019 r.

W programie zwiedzanie kościołów w Mikuszowicach, Łodygowicach i Gilowicach, skansenu w Ślemieniu oraz Ogrodów Kapiasa w Goczałkowicach-Zdroju. Ilość uczestników ograniczona tj. 50 osób.

Planowany start o godz. 7.00, a powrót ok. 19.00:

• zbiórka w Chorzowie na parkingu przy skansenie chorzowskim, Aleja Harcerska, godz. 6.45
  • zbiórka w Tychach na parkingu przy UM w Tychach, Aleja Niepodległości, godz. 7.15
  • zbiórka w Bieruniu na parkingu przy kościele pw. św. Walentego, ul. Chemików, godz. 7.45

Koszt udziału w wycieczce: 70,00 zł od osoby (w tym poczęstunek i wstęp do Żywieckiego Parku Etnograficznego w Ślemieniu).

Załącznik (formularz rezerwacji + informacja o danych osobowych) znajduje się poniżej:

W razie zainteresowania wyjazdem prosimy o przesłanie wypełnionego formularza rezerwacji i informacji o danych osobowych na adres: sekretariat@muzeumgpe-chorzow.pl lub adamczak@muzeumgpe-chorzow.pl nie później niż do 16 czerwca 2019 r. (decyduje kolejność zgłoszeń).

Szczegółowe informacje: Damian Adamczak, tel. 32 241 07 18 w. 212 oraz tel. 517 342 578.

Uwaga ! Organizatorzy roszczą sobie prawo do korekty w programie wycieczki.

fot. Antoni Kreis