Opublikowano: 02 grudnia 2019
Szlak Architektury Drewnianej - 30 nowych tablic informacyjnych - Skansen Chorzów

Szlak Architektury Drewnianej Województwa Śląskiego wzbogacił się o 30 nowych tablic informacyjnych. Zawierają one opisy obiektów, przy których się znajdują, po polsku, angielsku i niemiecku. Na tablicach można również znaleźć informacje o innych, leżących nieopodal miejsca pobytu, obiektach wartych zobaczenia.

Przygotowanie, produkcja i ustawienie nowych tablic było niezbędne, bo poprzednie zostały po części uszkodzone przez warunki atmosferyczne, po części zaś wymagały aktualizacji w warstwie informacyjnej.

Na Szlaku Architektury Drewnianej znajduje się już prawie 100 obiektów, szczerze zachęcamy do ich zwiedzania.