Opublikowano: 01 grudnia 2020
Ozdoby świąteczne przygotowane na konkurs

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową (bombki, stroiku, łańcucha, kartki itp.). Ozdoba powinna zostać stworzona według własnego projektu dowolną techniką. W przypadku ozdób wymagających ostrożnego transportu (np. szklanych bombek) prosimy o odpowiednie zabezpieczenie pracy (ozdoby uszkodzone / potłuczone nie będą brały udziału w konkursie).

Bardzo prosimy, aby przed przystąpieniem do konkursu zapoznać się z jego regulaminem. Tu cytujemy jedynie kilka podstawowych kwestii organizacyjnych:

• autorem ozdoby zgłoszonej do konkursu może być jedna osoba;

• warunkiem zakwalifikowania pracy do Konkursu jest dostarczenie – wraz z pracą – prawidłowo wypełnionej i podpisanej (w przypadku osób niepełnoletnich podpisanej prze rodzica/opiekuna prawnego) karty zgłoszeniowej (załącznik nr 1 do Regulaminu) oraz spełnienie warunków zapisanych w regulaminie;

• jedna osoba może zgłosić do Konkursu jedną pracę;

• w przypadku nie dołączenia karty zgłoszeniowej praca nie będzie oceniana.

Pracę wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową należy przesłać pocztą na adres Organizatora: Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie”, ul. Parkowa 25, 41-500 Chorzów z dopiskiem na przesyłce: „Konkurs na ozdobę bożonarodzeniową” lub złożyć osobiście w sekretariacie Muzeum (od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30). Bardzo prosimy o poprawne zabezpieczenie prac, aby nie uległy uszkodzeniu podczas transportu.

Termin dostarczenia prac upływa 18 grudnia 2020 r. (decyduje data wpływu), a prace dostarczone po tej dacie nie będą oceniane. Zwycięzców wyłoni powołana przez Dyrektora naszego muzeum Komisja Konkursowa, zaś prace oceniane będą w trzech kategoriach wiekowych (w każdej kategorii zostaną przyznane miejsca od 1 do 3):

I. dzieci od 6 do 9 lat,

II. młodzież od 10 do 18 lat,

III. osoby dorosłe

Wyniki konkursu zwierające imiona i nazwiska autorów nagrodzonych prac podamy na naszej stronie internetowej. Umieścimy na niej również fotorelację z wystawy nagrodzonych prac.

Szczegóły konkursu oraz formularz zgłoszeniowy, a także informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych, znajdziecie Państwo w regulaminie.