Opublikowano: 15 lipca 2022

Z Biletem Wspólnym indywidualnym otrzymamy 5 zł rabatu na zakup biletu do sali głównej projekcyjnej. Kupując go normalnie w okienku, trzeba zapłacić 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy). Opcja z Biletem Wspólnym rodzinnym otwiera drogę do 7,50 zł rabatu.

Do niedawna na jednym bilecie można było skorzystać z pięciu atrakcji. Przejechać się Kolejką Linową „Elka”, zwiedzić Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie”, zobaczyć Stadion Śląski, przeżyć niezapomnianą przygodę w Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku oraz odkryć piękno dzikiej natury w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym. Teraz do atrakcji dołączyło Planetarium Śląski Park Nauki, gdzie na sali głównej zobaczyć można ciekawą, wybraną projekcję filmu popularnonaukowego.

Bilet Wspólny do Parku Śląskiego można zakupić na kilka sposobów. Za pośrednictwem sklepu internetowego na www.parkslaski.pl w Punkcie Parkowej Informacji przy placu przed główną bramą zoo od poniedziałku do czwartku w godz. 12-20 oraz od piątku do niedzieli w godz. 10-20. Na stacjach kolei linowej Elka (w soboty i niedziele na obydwu stacjach, w tygodniu na stacji Stadion Śląski). Kolejnym miejscem jest kasa w budynku dyrekcji Parku Śląskiego przy Alei Różanej 2 (od poniedziałku do piątku w godz. 8-14.30).

Bilet indywidualny kosztuje 170 zł, rodzinny 390 zł.