Opublikowano: 02 czerwca 2023

Chcecie skorzystać z parkowych atrakcji w korzystnej cenie, bez konieczności czekania w kolejkach ? Mamy idealne rozwiązanie dla Was – Bilet Wspólny do Parku Śląskiego! Ten wyjątkowy bilet daje możliwość odwiedzenia czterech kluczowych atrakcji naszego parku, które zapewnią wam niezapomniane doświadczenia:

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko – przeżyjcie niesamowitą zabawę na ekscytujących roller coasterach, wesołych karuzelach i wielu innych atrakcjach, które sprawią radość całej rodzinie. Śląski Ogród Zoologiczny – odkryjcie fascynujący świat zwierząt i spotkajcie egzotyczne gatunki. Przygotujcie się na bliskie spotkania z różnorodnymi okazami zwierząt!

Muzeum “Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie” – przenieście się w czasie i odkryjcie historię Górnego Śląska. Zwiedzajcie autentyczne zabudowania i eksponaty, które ożywiają kulturę i tradycje regionu. Stadion Śląski – dla miłośników sportu to doskonałe miejsce, aby doświadczyć sportowej historii tak ważnej areny dla Śląska!

Z powodu modernizacji Kolej Linowa ELKA jest czasowo niedostępna. Gdy KL ELKA wróci z Biletem Wspólnym przejazd w jedną stronę GRATIS!

Do 18 czerwca Bilet Wspólny można zakupić w promocyjnej ceni – Bilet indywidualny w cenie 160 zł (19.06 cena wzrasta do 180zł) jak i Bilet rodzinny 2+2 w cenie 425zł (19.06 cena wzrośnie do 465zł) umożliwią Wam skorzystanie z parkowych atrakcji !

Zakupu Biletów można dokonać za pośrednictwem sklepu internetowego na stronie: http://sklep.parkslaski.pl  z możliwością wysyłki (za dodatkową opłatą) lub z odbiorem własnym w następujących punktach:

• kasa biletowa w budynku dyrekcji Parku Śląskiego mieszczącej się przy Alei Różanej 2 w Chorzowie (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00–14.00), na zasadach określonych w regulaminie sklepu internetowego,
  • punkty poboru opłat na wjazdach do Parku Śląskiego (od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 10.30 –19.00), jedynie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu odbioru pod numerem telefonu: 666 031 465

Regulamin Biletu Wspólnego znajdziecie pod adresem: https://parkslaski.treespot.pl/media/get/5914

Nie przegapcie tej okazji, aby cieszyć się wszystkimi atrakcjami Parku Śląskiego w jednym bilecie! Kupcie Bilet Wspólny już dziś i spędźcie niezapomniany dzień pełen przygód i rozrywki w naszym parku.