Muzeum Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie

ul. Parkowa 25,
41-500 Chorzów
tel: +48 32 241 07 18
(uwaga: telefony czynne w czasie pracy administracji muzeum, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30)

Podczas weekendu (sobota, niedziela) podstawowych informacji udzielają pracownicy Kasy pod numerem: +48 32 241 07 18 wew. 236

nr konta: ING Bank Śląski 38 1050 1243 1000 0010 0000 4091
NIP: 627 23 77 905


p.o. Dyrektora

Andrzej Sośnierz

Sekretariat

Kornelia Biegisz
wew. 200
sekretariat@muzeumgpe-chorzow.pl

Główna Księgowa

Danuta Łuczyszyn
wew. 203
luczyszyn@muzeumgpe-chorzow.pl
ksiegowosc@muzeumgpe-chorzow.pl

Pełnomocnik Dyrektora

dr Przemysław Nocuń
wew. 211
nocun@muzeumgpe-chorzow.pl

Dział Nauki

kierownik: dr Agnieszka Przybyła-Dumin
wew. 214
509 208 773
dumin@muzeumgpe-chorzow.pl

Barbara Grabny
wew. 214
grabny@muzeumgpe-chorzow.pl

Antoni Kreis
wew. 213
kreis@muzeumgpe-chorzow.pl

Ewa Zacharyasz
wew. 215
+48 509 208 612
zacharyasz@muzeumgpe-chorzow.pl

Krzysztof Bulla
wew. 214
bulla@muzeumgpe-chorzow.pl

Dział Edukacji i Popularyzacji

p.o.kierownika: Przemysław Badura
wew. 204
+48 509 208 647
badura@muzeumgpe-chorzow.pl

Sabina Waszut
wew. 204
waszut@muzeumgpe-chorzow.pl

Paweł Roszak-Kwiatek
wew. 224
roszak-kwiatek@muzeumgpe-chorzow.pl

Katarzyna Stolarska
stolarska@muzeumgpe-chorzow.pl
wew. 204

Joanna Skorupska-Badura
wew. 204
skorupska@muzeumgpe-chorzow.pl

Andrzej Zarzycki
zarzycki@muzeumgpe-chorzow.pl
wew. 204
+48 504 181 680

Dział Obiektów i Zabytków Ruchomych

kierownik: Damian Adamczak
wew. 212
adamczak@muzeumgpe-chorzow.pl

Magdalena Cielesta
wew. 212
cielesta@muzeumgpe-chorzow.pl

Dagmara Stokowski
wew. 212
stokowski@muzeumgpe-chorzow.pl

Pracownia konserwatorska
Irmina Kasperczyk-Hajdus
kasperczyk@muzeumgpe-chorzow.pl
+48 509 208 624

Małgorzata Książek
ksiazek@muzeumgpe-chorzow.pl

Paulina Chyłka – Księżarek
chylka@muzeumgpe-chorzow.pl

Dział Utrzymania Przyrody

kierownik: Małgorzata Przysiewkowska
509 410 529
przysiewkowska@muzeumgpe-chorzow.pl

Agnieszka Grudzińska
501 817 155
grudzinska@muzeumgpe-chorzow.pl

Patrycja Baron-Kuszka
535 410 770

Michał Niesporek

Dział Promocji i Organizacji Imprez

kierownik: Wanda Rajman
wew. 206/226
504 181 580
rajman@muzeumgpe-chorzow.pl

Angelika Nowicka
wew. 206/226
505 235 961
nowicka@muzeumgpe-chorzow.pl

Anna Macherzyńska-Swoboda
wew. 206/226
512 515 950
macherzynska@muzeumgpe-chorzow.pl

Dział Administracyjny

kierownik: Leszek Wiecha

wew.210
509 208 713
wiecha@muzeumgpe-chorzow.pl

Grzegorz Teneta
wew. 202
teneta@muzeumgpe-chorzow.pl

Arkadiusz Kowalski
wew. 210
kowalski@muzeumgpe-chorzow.pl

Zespół ds. Projektów Europejskich i Finansowanych ze Środków Pozabudżetowych

Ewelina Koza
wew. 208
517 741 501
koza@muzeumgpe-chorzow.pl

Dział Księgowości

Kadry

Liliana Kreis
wew. 207
kadry@muzeumgpe-chorzow.pl

Kasa

kasa biletowa
Beata Prokop
Żaneta Pisula
wew. 236
galeria@muzeumgpe-chorzow.pl

Dział Techniczny

kierownik: Marek Zgodzaj
+48 510 171 226
zgodzaj@muzeumgpe-chorzow.pl

Jerzy Koperski
Marian Król
Marian Siedlaczek
Grzegorz Wach
Marcin Byczyński
Jacek Kostyk
Andrzej Kowalczyk
Janusz Bajda
Michał Pielasz
Grzegorz Heśnik
Hieronim Szczepanik

Daniel Makieła

Karczma

Żaneta Danecka

535 410 404

karczma@muzeumgpe-chorzow.pl