Muzeum Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie

ul. Parkowa 25,
41-500 Chorzów
tel: +48 32 241 07 18
(uwaga: telefony czynne w czasie pracy administracji muzeum, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30)

Podczas weekendu (sobota, niedziela) podstawowych informacji udzielają pracownicy Kasy pod numerem: +48 32 241 07 18 wew. 236

nr konta: ING Bank Śląski 38 1050 1243 1000 0010 0000 4091
NIP: 627 23 77 905


Dyrektor:

Andrzej Sośnierz

Sekretariat:

Kornelia Biegisz
wewn. 200
sekretariat@muzeumgpe-chorzow.pl

Główna Księgowa:

Danuta Łuczyszyn
wew. 203
luczyszyn@muzeumgpe-chorzow.pl
ksiegowosc@muzeumgpe-chorzow.pl

Pełnomocnik Dyrektora:

dr Przemysław Nocuń
wew. 211
nocun@muzeumgpe-chorzow.pl

Dział Nauki

kierownik: dr Agnieszka Przybyła-Dumin
wew. 214
509 208 773
dumin@muzeumgpe-chorzow.pl

Barbara Grabny
wew. 214
grabny@muzeumgpe-chorzow.pl

Antoni Kreis
wew. 213
kreis@muzeumgpe-chorzow.pl

Ewa Zacharyasz
wew. 215
+48 509 208 612
zacharyasz@muzeumgpe-chorzow.pl

Dział Edukacji i Popularyzacji

kierownik: Joanna Skorupska-Badura
wew. 204
+48 509 208 647
skorupska@muzeumgpe-chorzow.pl

Sabina Waszut
wew. 204
waszut@muzeumgpe-chorzow.pl

Przemysław Badura
wew. 204
badura@muzeumgpe-chorzow.pl

Paweł Roszak-Kwiatek
wew. 224
roszak-kwiatek@muzeumgpe-chorzow.pl

Dział Obiektów i Zabytków Ruchomych

kierownik: dr Krzysztof Wieczorek
wew. 212
wieczorek@muzeumgpe-chorzow.pl

Damian Adamczak
wew. 214
adamczak@muzeumgpe-chorzow.pl

Magdalena Cielesta
wew. 212
cielesta@muzeumgpe-chorzow.pl

Dagmara Stokowski
wew. 212
stokowski@muzeumgpe-chorzow.pl

Pracownia konserwatorska
+48 509 208 624

Małgorzata Książek
ksiazek@muzeumgpe-chorzow.pl

Paulina Chyłka
chylka@muzeumgpe-chorzow.pl

Dział Utrzymania Przyrody

kierownik: Małgorzata Przysiewkowska
509 410 529
przysiewkowska@muzeumgpe-chorzow.pl

Agnieszka Grudzińska
501 817 155
grudzinska@muzeumgpe-chorzow.pl

Patrycja Baron-Kuszka
535 410 770

Dział Promocji i Organizacji Imprez

kierownik: Wanda Rajman
wew. 206/226
504 181 580
rajman@muzeumgpe-chorzow.pl

Angelika Nowicka
wew. 206/226
505 235 961
nowicka@muzeumgpe-chorzow.pl

Anna Macherzyńska-Swoboda
wew. 206/226
505 235 961
macherzynska@muzeumgpe-chorzow.pl

Jacek Liput
wew. 213
504 181 680
liput@muzeumgpe-chorzow.pl

Dział Administracyjny

kierownik: Leszek Wiecha

wew.210
509 208 713
wiecha@muzeumgpe-chorzow.pl

Grzegorz Teneta
wew. 202
teneta@muzeumgpe-chorzow.pl

Arkadiusz Kowalski
wew. 210
kowalski@muzeumgpe-chorzow.pl

Zespół ds. Projektów Europejskich i Finansowanych ze Środków Pozabudżetowych

Ewelina Koza
wew. 208
517 741 501
koza@muzeumgpe-chorzow.pl

Dział Księgowości

Kadry

Liliana Kreis
wew. 207
kadry@muzeumgpe-chorzow.pl

Kasa

kasa biletowa
Beata Prokop
Żaneta Pisula
wew. 236
galeria@muzeumgpe-chorzow.pl

Dział Techniczny

kierownik: Marek Zgodzaj
+48 510 171 226
zgodzaj@muzeumgpe-chorzow.pl

Jerzy Koperski
Piotr Dudek
Marian Król
Marian Siedlaczek
Grzegorz Wach
Marcin Byczyński
Jacek Kostyk
Andrzej Kowalczyk
Janusz Bajda
Michał Pielasz