Muzeum Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie

ul. Parkowa 25,

41-500 Chorzów

Wejście główne, kasa oraz parking muzeum znajdują się od strony Alei Harcerskiej (link do serwisu Google Maps).

tel: +48 32 241 07 18

(uwaga: telefony czynne w czasie pracy administracji muzeum, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30)

Podczas weekendu (sobota, niedziela) podstawowych informacji udzielają pracownicy Kasy pod numerem: +48 32 241 07 18 wew. 236

nr konta: ING Bank Śląski 38 1050 1243 1000 0010 0000 4091

NIP: 627 237 79 05


Dyrektor

dr Artur Madaliński

Sekretariat

Kornelia Biegisz
wew. 200
sekretariat@muzeumgpe-chorzow.pl

Główna Księgowa

Danuta Łuczyszyn
wew. 203
luczyszyn@muzeumgpe-chorzow.pl
ksiegowosc@muzeumgpe-chorzow.pl

Pełnomocnik Dyrektora

dr Przemysław Nocuń
wew. 211
nocun@muzeumgpe-chorzow.pl

Inspektor ochrony danych

Grzegorz Teneta
wew. 202
iod@muzeumgpe-chorzow.pl

Dział Nauki

Kierownik: dr Agnieszka Przybyła-Dumin
wew. 214
509 208 773
dumin@muzeumgpe-chorzow.pl

Krzysztof Bulla
wew. 214
bulla@muzeumgpe-chorzow.pl

Agata Krajewska
wew. 213
krajewska@muzeumgpe-chorzow.pl

Antoni Kreis
wew. 213
kreis@muzeumgpe-chorzow.pl

Barbara Papaj
wew. 214
papaj@muzeumgpe-chorzow.pl

Przemysław Badura
wew. 215
badura@muzeumgpe-chorzow.pl

Dział Edukacji i Popularyzacji

Kierownik: Joanna Skorupska-Badura
wew. 204
skorupska@muzeumgpe-chorzow.pl

Stefan Mazur
wew. 204
mazur@muzeumgpe-chorzow.pl

Dział Obiektów i Zabytków Ruchomych

Kierownik: Barbara Klajmon
wew. 212
+48 727 410 404
klajmon@muzeumgpe-chorzow.pl

Główny specjalista ds. inwentaryzacji: Damian Adamczak
wew. 212
adamczak@muzeumgpe-chorzow.pl

Paweł Roszak-Kwiatek
roszak-kwiatek@muzeumgpe-chorzow.pl

Pracownia konserwatorska
Małgorzata Książek
ksiazek@muzeumgpe-chorzow.pl

Paulina Chyłka-Księżarek
chylka@muzeumgpe-chorzow.pl

Dział Utrzymania Przyrody

Kierownik: Małgorzata Przysiewkowska
509 410 529
przysiewkowska@muzeumgpe-chorzow.pl

Julia Kochańska (technik weterynarii)
535 410 101

Katarzyna Stolarz (zootechnik)
Dominik Białas (zootechnik)
Michał Niesporek (ogrodnik)

Dział Promocji i Organizacji Imprez

Kierownik: Marcin Gaweł
wew. 206/226
gawel@muzeumgpe-chorzow.pl

Angelika Nowicka
wew. 206/226
+48 505 235 961
nowicka@muzeumgpe-chorzow.pl

Anna Macherzyńska-Swoboda
wew. 206/226
+48 512 515 950
macherzynska@muzeumgpe-chorzow.pl

Adam Mikosz
wew. 206/226
mikosz@muzeumgpe-chorzow.pl

Dział Administracyjny

Kierownik: Marek Wawrzyńczok
wew. 202
wawrzynczok@muzeumgpe-chorzow.pl

Grzegorz Teneta
wew. 202
teneta@muzeumgpe-chorzow.pl

Arkadiusz Kowalski
wew. 210
kowalski@muzeumgpe-chorzow.pl

Dział Księgowości

Kadry

Liliana Kreis
wew. 207 lub 501 817 155
kadry@muzeumgpe-chorzow.pl

Zespół ds. projektów europejskich i finansowanych ze środków budżetowych i pozabudżetowych

Ewelina Koza
wew. 208
koza@muzeumgpe-chorzow.pl 

Kasa

Kasa biletowa
Beata Prokop
Żaneta Pisula
wew. 236
galeria@muzeumgpe-chorzow.pl

Dział Techniczny

Kierownik: Marek Zgodzaj
+48 510 171 226
zgodzaj@muzeumgpe-chorzow.pl

Janusz Bajda
Marcin Byczyński
Michał Gajdzik
Grzegorz Haśnik
Jerzy Koperski
Andrzej Kowalczyk
Waldemar Kurpierz
Michał Pielasz
Hieronim Szczepanik
Grzegorz Wach

Karczma

Najemcą Karczmy jest:

Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Gastro Serwis II 
Janusz Langfort
ul. Gliwicka 106
40-856 Katowice
+48 508 703 058
Strona www: www.gastro-serwis2.pl
e-mail: kontakt@gastro-serwis2.pl

 

Wjazd od alei Harcerskiej w Parku Śląskim.