Opublikowano: 28 kwietnia 2022

Konferencja „Cztery pory roku w skansenie” organizowana przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach oraz  Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie” odbywa się  cyklicznie od trzynastu lat. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się pod hasłem „Rzemiosło na Śląsku” w związku z ogłoszonym w naszym województwie Rokiem Rzemiosła. Dodatkową okazją, jak piszą organizatorzy, jest 100 – lecie powołania Izby Rzemieślniczej w Katowicach.

Do współpracy w realizacji wydarzenia zostali zaproszeni przedstawiciele gospodarstw edukacyjnych z województwa śląskiego – Zagroda Edukacyjna „AKuku” i Zagroda Edukacyjna „Zosia” oraz  Miejski Ogród Botaniczny w Zabrzu.

Zapisy na konferencję

Data nadsyłania zgłoszeń na konferencję: 6 maja 2022 godz. 12:00

Termin Konferencji: 9 maja 2022 / godz. 14.15 – 16.30 /

Miejsce: Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie” Chorzów, Parkowa 25 / wejście od Alei Harcerskiej/