Opublikowano: 14 listopada 2019
Program sesji VI Sesja konserwatorska „MAZEROWANIE, FLADROWANIE. Techniki zdobienia mebli – problematyka konserwatorska”

Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie” zaprasza do udziału w VI Sesji konserwatorskiej „MAZEROWANIE, FLADROWANIE. Techniki zdobienia mebli – problematyka konserwatorska”, która odbędzie się 12 grudnia 2019 roku.

Szczegółowy program Sesji publikujemy poniżej. Można go również pobrać w formacie pdf (421 KB).

Program sesji

10:30-11:00 Rejestracja uczestników.

11:00

dr Artur Madaliński | Dyrektor Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie”

Uroczysta inauguracja konferencji. Powitanie uczestników.

11:10

mgr Sylwia Kudła-Herner | Pracownia konserwacji zabytków ARTCON Sylwia Kudła-Herner Ornontowice

Konserwacja i restauracja komody z Goleszowa ze zbiorów Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie”

11:30